Сумська територіальна організація

WP_20180213_12_00_48_Pro

До громадської приймальні Липоводолинської районної організації партії «БПП «Солідарність» звернувся житель с. Панасівка Володимир Степаненко  з проханням привезти із зони АТО Прапор України, з побажаннями та підписами для односельчан. Володимир сам пройшов всі тяжби війни в Афганістані, і як ніхто розуміє події, що відбуваються на сході нашої країни.

Коли збираємось в чергову поїздку в АТО Володимир Степаненко завжди відгукується на наші прохання і допомагає з відправкою гуманітарної допомоги говорить наша партійка і волонтерка Тетяна Пось. Виконавши прохання Володимира, ми запросили його до громадської приймальні, де йому і було вручено Прапор України з автографами воїнів –земляків.  В подальшому Прапор займе місце серед експонатів  сільського музею.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України