Сумська територіальна організація

DSCN5375

Депутат Шосткинської райради від «БПП «Солідарність» Віктор Ждаміров провів прийом громадян з особистих питань за місцем їх роботи та проживання у приміщенні Миронівського НВК. Одним з нагальних питань, яке хвилювало жителів села Крупець, було питання ремонту огорожі місцевого кладовища. Депутат пообіцяв взяти це питання під особистий контроль та в найкоротші строки його вирішити.

Також до депутата звернулись мешканці сіл Миронівка та Крупець. Громадяни порушували питання розміщення зупинки у с. Крупець, придбання електро-бойлера для дитячого відділення НВК, пільгового перевезення та перевезення школярів по учнівських квитках, а також поведінки водіїв рейсових автобусів.

Пан Віктор уважно вислухав проблемні питання, на деякі з них надав вичерпні роз’яснення під час прийому, для вирішення решти – надав відповідні доручення працівникам адміністрації та узяв їх вирішення під особистий контроль.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України