Сумська територіальна організація

4

Такий незвичайний крок став результатом бажання прикрасити до Великодніх свят рідний мікрорайон. Партійці звернулись з пропозицією до місцевих народних майстрів, художників та столярів. В результаті вийшла святкова алея.

«Ці вироби ми подарували настоятелю храму Собору Пресвятої Богородиці, аби він міг кожного року на власний розсуд перефарбовувати ці велетенські писанки та прикрашати їм дорогу до храму. Головною метою цієї акції було візуальне оформлення того вектору, який все-таке має домінувати в серці, розумі та душі наших шосткинців під час найближчого місяця», – зазначила одна з ініціаторів появи на «Капсулі» алеї писанок депутат від «БПП «Солідарність» Олена Чанцева-Коваленко.

1 2 3

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України