Сумська територіальна організація

31956220_2108388092731437_5920981011629342720_n

Незабутнє свято з нагоди вшанування визначних досягнень учнів закладів освіти Чернеччинської сільської ради в різних галузях відбулося в рамках проведення чергової сесії Чернеччинської сільської ради. Цього дня зібралися обдаровані учні, освітяни, депутати сільської ради, гості, громадськість.

З метою стимулювання обдарованих дітей були відібрані переможці ІІІ та ІУ рівня Всеукраїнських предметних олімпіад, конкурсів, спортивних змагань обласного та вищого рівнів у 2017-2018 навчальному році. Щирі усмішки учнів, радісні очі вчителів-наставників, хороший настрій кожного присутнього створювали атмосферу гордості та нових сподівань.

Із щирими привітаннями до обдарованої молоді звернулися голова Чернеччинської сільської ради Бублик Роман Юрійович та начальник відділу освіти Жмурко Альона Григорівна, які відзначили високий розвиток здібностей учнів-переможців, гідний внесок юних обдарувань у збагачення культурної та інтелектуальної спадщини, побажали упевнених кроків до відкриттів і нових звершень.

На свято був запрошений депутат Чернеччинської сільської ради, керівник ПСП «Хухрянське» Смілик Микола Васильович, який підтримав обдарованих дітей та педагогів, вручив грошові винагороди та побажав їм не зупинятися на досягнутих результатах, а підкорювати нові наукові та олімпійські вершини.

За свій кропіткий труд, численні зусилля юні таланти отримали грамоти сільського голови, а наукові керівники, наставники, тренери, які підготували переможців, були відзначені подяками.

Бажаємо, щоб молоді обдарування досягали нових вершин, а їхні наставники гордилися талановитими вихованцями.

№ ПІБ учня Назва навчального закладу Клас, дата народження Досягнення Назва заходу ПІБ педагога

1 Дяченко Владислав Генндіайович Хухрянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Чернеччинської сільської ради Охтирського району Сумської області 11 клас ІІ місце Обласні змагання з футболу Чуєв Юрій Сергійович, Гриньов Володимир Леонідович

2 Хорошуля Владислав Васильович Хухрянська ЗОШ І-ІІІ ступенівЧернеччинської сільської ради Охтирського району Сумської області 11 клас ІІ місце Обласні змагання з футболу Чуєв Юрій Сергійович,

Гриньов Володимир Леонідович

3 Грідін Олександр В’ячеславович Хухрянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернеччинської сільської ради Охтирського району Сумської області 11 клас ІІ місце Обласні змагання з футболу Чуєв Юрій Сергійович,

Гриньов Володимир Леонідович

4 Чуприна Сергій Миколайович Хухрянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернеччинської сільської ради Охтирського району Сумської області 11 клас ІІ місце Обласні змагання з футболу Чуєв Юрій Сергійович,

Гриньов Володимир Леонідович

5 Яковенко В’ячеслав Русланович Хухрянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернеччинської сільської ради Охтирського району Сумської області 10 клас ІІ місце Обласні змагання з футболу Чуєв Юрій Сергійович, ГриньовВолодимир Леонідович

6 Вірьовка Надія Сергіївна Хухрянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Чернеччинської сільської ради Охтирського району Сумської області 10 клас ІІ місце Обласна спартакіада з легкої атлетики (штовхання ядра) Чуєв Юрій Сергійович,

Баклан Вячеслав Олексійович

7 Занозюк Надія Олегівна Сонячненський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Чернеччинської сільської ради Охтирського району Сумської області 9 клас І місце Обласні змагання з кросу на 400м Король Олексій Прокопович

8 Таран Олег Олександрович Бугруватськийнавчально-виховний комплекс:загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Чернеччинської сільської ради Охтирського району Сумської області 10 клас IІ місце Обласні змагання з футболу Чуєв Юрій Сергійович, Гриньов Володимир Леонідович

9 Кобрінович Дарія Федорівна Чернеччинська ЗОШ І-ІІІ ступенівЧернеччинської сільської ради Охтирського району Сумської області 10 клас ІІ місце Обласнізмагання з легкої атлетики. Стрибок у довжину. Дідов Олександр Петрович

10 Чередниченко Максим Євгенович Пологівськийнавчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Чернеччинської сільської ради Охтирського району Сумської області 8 клас ІІІ місце ІУ етап Всеукраїнських предметних олімпіад з фізики, ІІ місце ІІІ етап Всеукраїнських предметних олімпіад з хімії, І місце ІІІ етап Всеукраїнських предметних олімпіад з математики,

Чередниченко ЄвгенСергійович

Чередниченко Валентина Олександрівна

Чередниченко Валентина Миколаївна

11 Кириленко Юрій Васильович ЧернеччинськаЗОШ І-ІІІ ступенівЧернеччинської сільської ради Охтирського району Сумської області 9 клас ІІІ місце ІІІ етап Всеукраїнських предметних олімпіад з екології Михайленко ІринаВолодимирівна

12 Литвиненко Данило Олександрович Бугруватськийнавчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Чернеччинської сільської ради Охтирського району Сумської області 10 клас ІІІ місце ІІІ етап Всеукраїнських предметних олімпіад з правознавства Олефіренко Любов Василівна.

31945288_2108388106064769_8732503123697860608_n 31948777_2108388062731440_8854091392989790208_n

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України