Сумська територіальна організація

WP_20180504_10_09_22_Pro

За ініціативи Липоводолинської районної організації партії «БПП «Солідарність» серед працівників районного центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді було проведено навчання з питань антикорупційного законодавства, запобігання та виявлення конфлікту інтересів у своїй діяльності.

«Маємо на меті підвищити правову культуру та правову свідомість державних службовців, на неухильному дотриманні ЗУ «Про державну службу» та ЗУ «Про запобігання  корупції».  Корупція – це хвороба суспільства. Але ця недуга виліковна, адже боротьба з корупцією можлива. Щоб перемогти, ми повинні почати з себе. Чесність має стати правилом для кожного. А з чужою недоброчесністю ми можемо боротися юридичними методами. Правових методів на сьогодні існує багато, сучасне законодавство дозволяє кожному громадянину стати активним антикорупціонером», – розповіли партійці.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України