Сумська територіальна організація

DSC_1745

Свято Дня Перемоги в Україні завжди було і залишається зворушливим і світлим днем, коли ми вшановуємо пам’ять героїв, які віддали свої життя за мир і наше світле майбутнє. Не обійшло це свято і наше славетне місто Ромен. На урочистий мітинг біля Братської Могили в честь Дня Перемоги зібралось багато небайдужих мешканців міста, молодь, представників різних політичних партій, серед яких партійці міської організації «БПП «Солідарність».

Слова подяки до ветеранів Другої світової війни та заклики пам’ятати про подвиг героїв минулої страшної війни лунали під час виступів присутніх.

DSC_2125 DSC_2117

Напередодні свята для сивочолих ветеранів Другої світової війни, за сприяння народного депутата від БПП Миколи Лаврика був організований святковий обід, на якому помічник депутата Олена Беркут привітала славних героїв з Днем Перемоги та вручила грошові подарунки.

DSC_1719

«Вітаючи всіх, хто пройшов крізь вогонь Другої світової війни з Днем перемоги, я побажаю вам міцного здоров’я, родинного благополуччя, довгих літ щасливого та мирного життя», – сказала у своєму привітанні Олена Беркут.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України