Сумська територіальна організація

DSC_1218

В обласному центрі небайдужі  сумчани закликали не ігнорувати право голосу та йти до дільниць, аби виконати свій громадянський обов’язок.  Зробили це за допомогою мобілізаційного  автопробігу. Приєднатися до акції могли всі охочі.

Павло Борисов, координатор акції:

«Активісти «ГРОМу», «Автомайдану», КНБ та інших громадських організацій нагадали, що від їх   вибору залежить єдність та мир в Україні. Близько тридцяти автомобілів, із яких майоріли державні прапори,  проїхалися головними вулицями міста. Всього подолали відстань у 30 км».

 Нагадаємо, такий автопробіг проводиться не вперше, попередній здійснили на День незалежності. Організатори впевнені, подібні акції допомагають привернути увагу містян, нагадати їм про ту чи іншу подію, закликати до дій, у нашому випадку – йти на вибори.

Далі у складі мобільних груп активісти будуть чергувати та слідкувати за перебігом виборчої кампанії.

 

 

 

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України