Сумська територіальна організація

Додаток 6

Нещодавно, партійці взяли участь у нараді при голові Сумської районної державної адміністрації і виступили ініціаторами створення в Сумському районі радіо об’єднаних громад та встановлення радіопередачів на території ОТГ.

За задумом, щодня на регіональному радіо «Слобода FM» буде виділено час, де паралельно в прямому ефірі представники ОТГ ділитимуться досягненнями і суспільними подіями регіону.

На зустрічі також виступила представнийя Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Сумській області Лариса ЯКУБЕНКО, яка підтримала цю ініціативу і дала корисні поради для подальшої організації роботи радіо у районі.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України