Сумська територіальна організація

Євромайданчик

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей на території Конотопського району за участі керівників району та депутатів партії «БПП «Солідарність» були організовані та проведені різноманітні дитячі заходи під час яких діти мали можливість проявити свій талант на ігрових, розважальних, спортивних та навіть євромайданчиках.

Так на території Заводського НВК «Сонечко» було проведено змагання «У  моїй сім’ї люблять спорт усі».

На території Попівського НВК діти взяли активну участь у цікавих конкурсах, танцювали, співали пісень, брали участь у спортивних естафетах та грали в різні інтерактивні ігри разом з улюбленими мультиплікаційними героями. Кожна дитина отримала маленькі призи, солодощі та подарунки.

Не обійшлося й без привітань та подарунків для багатодітних родин Конотопщини, які особисто вручив депутат «БПП «Солідарність» Микола Горбенко.

Розважальні заходи Спорт. змагання сімей

Подарунки від деп. спортивні змагання

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України