Сумська територіальна організація

DSCN4806

За підтримкою партійців Роменської міської організації партії «БПП «Солідарність» в Ромнах відбувся черговий Чемпіонат України з мотокросу.

Пил, екстрим і гул моторів – минулими вихідними у Ромнах відбулося видовищне змагання мотогонщиків. Впродовж двох днів досвідчені гонщики та юні учасники змагались за кубок чемпіона України.

Одним з спонсорів місцевого чемпіонату з мотокросу став депутат Роменської міської організації партії «БПП «Солідарність» Костянтин Малишев.

IMG-2b4dac4eb7318a3737f256122b46a2e7-V

Завдяки спільним зусиллям організаторів, змагання стали справжнім екстремальним видовищем.

Спортсмени змагалися за перемогу в різних вікових категоріях. Вперше на змаганнях окремим «жіночим» класом виступили молоді жінки. Загалом участь у перегонах взяли понад сотні українських та іноземних  спортсменів.

На схилах довкола траси зібралось чимало роменців, які з цікавістю спостерігали за перегонами і активно вболівали. Драйву додали дитячі заїзди та змагання ветеранів мотоспорту.

DSC 2047 DSCN4829

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України