Сумська територіальна організація

001

Кожен шосткинець отримав подарунок до свят від головного Миколая Сумської області – губернатора Миколи Клочка – гарну звістку щодо вкрай важливого питання!

У п’ятницю, 18 грудня, голова Шосткинської міської організації ПАРТІЇ «БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» була присутня на розширеній нараді в Сумській ОДА. По закінченню заходу очільник Сумщини вирішив ініціювати всі необхідні кроки для вивільнення Гамаліївського Свято-Харалампієвського монастиря. Для цього М.Клочко дав команду відповідним інспекціям та службам ретельно вивчити усі особливості цього питання.

005

Перші зрушення вже розпочато: під керівництвом в.о. начальника Державної архітектурно-будівельної інспекції у Сумській обл. Сергія Лугового та І-го заступника Держземагенства у Сумській обл. Валентини Пелих вивчається ситуація щодо правового статусу земельної ділянки під монастирем.

004

Нагадаймо, ініціативу громади Шостки щодо розмежування 300-літньої Святині та колонії підтримали П. Порошенко та Ю. Луценко. Останній доручив своєму заступнику докладно зайнятися цим питанням з метою його остаточного вирішення.

002

 

До речі, 12 грудня під час Форуму ПАРТІЇ «БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» Президент України отримав від Олени Чанцевої-Коваленко у подарунок книгу про Гамаліївський Свято-Харалампієвський монастир, в якій докладно описується яких зусиль коштувало зведення 300-літньої Святині Гетьману Івану Скоропадському та його дружині Анастасії, які поховані на території Гамаліївського монастиря. До речі, кожен має можливість на власні очі побачити, як співіснують за єдиною огорожею колонія і монастир!

003

 

Шостка сподівається, що завдяки сприянню влади у найближчому майбутньому таке співіснування можна буде спостерігати лише на сторінках історичних книжок!

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України