Сумська територіальна організація

res_4

Пісні, розваги, піднесений настрій, дитячі атракціони, сувенірні лавки – так Ворожба, що на Білопільщині, святкувала першої суботи серпня 353-тю річницю свого міста. Варто відзначити, що і організатори постаралися, і погода не завадила мешканцям та гостям гарно відпочити.

Святкові заходи проходили на стадіоні біля Будинку культури. Надувними гірками, гойдалками та батутами заволоділи діти, а дорослі із задоволенням дивилися виступи самодіяльних артистів. У розпалі гулянь до присутніх звернувся з вітанням та побажанням здоров’я, миру і добра почесний гість свята – голова обласної ради Володимир Токар.

Володимир Токар наголосив, що буде й надалі підтримувати всі ініціативи містян з розвитку рідної Ворожби. Він подякував всім, хто небайдужий до долі рідного міста, працює на його процвітання. Хто любить його і своєю працею робить краще. Хто допомагав і допомагає військовослужбовцям на Сході країни.

Слова особливої подяки прозвучали на адресу старшого покоління, яке будувало Ворожбу з любов’ю. Хто пройшов тяготи і не зламався, а продемонстрував приклад служіння малій Батьківщині.

res_3 res_10

 

Своїх земляків також привітав депутат фракції «Солідарність» в облраді Дмитро Нагорний, побажавши жителям Ворожби й надалі спільними зусиллями повертати Ворожбі – славу міста залізничників. Допізна на сцені лунали вітання та пісні. Прекрасну концертну програму показали місцеві хореографічні колективи.

res_11 res_6

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України