Сумська територіальна організація

sorada.gov.ua-0813-142024-01

До першого заступника голови облради звернулося чотири заявника з м.Суми та Сумського району. Зокрема, одна з жінок порушила питання щодо врегулювання конфлікту з сусідами. Анатолій Рікаль надав роз’яснення та дав доручення правоохоронним органам з’ясувати обставини справи та вирішити питання відповідно до чинного законодавства.

Також за допомогою звернулася мешканка м. Суми з проханням  допомогти відшкодувати кошти, які вона витратила  на проведення судово-медичної експертизи поза межами області. Заявниці надано роз’яснення спеціалістами судово-медичної експертизи.

Два заявника звернулося щодо надання матеріальної допомоги на довготривале лікування.

На усі звернення Анатолій Річкаль пообіцяв реагувати у межах чинного законодавства і зауважив, що всі вони потребують детального вивчення.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України