Сумська територіальна організація

a5ecd41ef9955a9f81fe984be97f0269

Нова українська школа є унікальним проектом Міністерства освіти і науки України. Про це не з чуток знають у Коровинській громаді. Сам е за сприяння команди «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» на маленьких школярів закладів освіти Коровинської сільради вже чекає сучасний, яскравий, розумний дидактичний матеріал, що допоможе розвинути уяву, мислення, пам’ять, здібності першокласників.

Дидактичне наповнення відіграє важливу роль в освітньому процесі за концепцією Нової української школи. Сучасне дидактичне наповнення, яке передбачається для використання в НУШ, в корені відрізняється від попереднього наповнення. Практика, наочність, креативність у використанні – ось головні постулати сучасної дидактики.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України