Сумська територіальна організація

38825337_2240573029511175_8828869017155403776_n

Микола Пехенько вже кілька каденцій займається вирішенням проблем Шостки як депутат. З 2015 року він представляє політичну силу «БПП «Солідарність» в міській раді. Під час пленарного засідання Шосткинської міськради міський голова Микола Нога вручив депутатові почесну відзнаку за сумлінне виконання його депутатських обов’язків.

«Микола Микитович особисто взяв участь в ліквідації аварії водогону по вулиці Степовій, також саме він, один з перших, особисто допоміг міській владі у встановленні приборів обліку газу в багатоповерхівці по вулиці Народній. Така робота є показовою для всього депутатського корпусу», – зазначив міський голова. Депутат від «Солідарності» подякував за таку оцінку його роботи та коротко ознайомив депутатський корпус з планами на майбутнє стосовно виконання програми соціально-культурного життя міста.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України