Сумська територіальна організація

IMG_5987

Таємним голосуванням народні обранці довірили керувати радою керівнику Сумської районної організації «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Вадиму Акпєрову.

З 34 новообраних депутатів Сумської районної ради 7 мандатів отримали представники «Блоку Петра Порошенка «Солідарність», за ініціативи яких було підтримано та ухвалено ряд важливих рішень.

Так, зокрема, депутати від «БПП «Солідарність» ініціювали збільшення виділення коштів з районного бюджету-2016 на освіту та медицину в Сумському районі. З внесеними правками та пропозиціями депутати підтримали, внесений на розгляд депутатського корпусу, районний бюджет Сумського району на 2016 рік та Програму економічного і соціального розвитку Сумського району на 2016 рік.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України