Сумська територіальна організація

qZAKboaoT8I

Голова облдержадміністрації, керівник територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Микола Клочко привітав усіх із перемогою і гарним результатом на місцевих виборах.

Минулий рік для Сумщини був означений низкою знакових подій, які неодмінно залишаться в її літописі. Разом з тим він став своєрідним стартовим майданчиком для нових починань, аби вони знайшли продовження у нинішньому 2016-му.

Нам вдалося забезпечити всі демократичні процедури проведення виборів. Відрадно, що на Сумщині реваншу антиукраїнських сил не сталося, переважна більшість жителів області підтримали партії проєвропейського напрямку в авангарді яких опинилася «Солідарність» – Блок Петра Порошенка».

П’ятивідсотковий бар’єр подолали понад 10 учасників від різних політсил. Але найголовніше: до місцевих рад прийшли люди, які підтримують проєвропейський вектор України, виступають за незворотність змін у країні.

Головний же минулорічний здобуток як влади, так і жителів – збереження стабільності та миру. Враховуючи сьогоднішню вкрай складну ситуацію, з географічної точки зору, ми, по суті, на передовій. Сумщина – це насамперед північно-східний щит України, який неухильно зміцнюємо і надалі  нарощуватимемо економічний потенціал. А для цього використовуємо всі резерви і важелі.

Хочу закликати депутатів всіх місцевих рад Сумщини спільними зусиллями плідно працювати на благо нашої області, сприяти у реалізації всіх ініціатив Президента України Петра Порошенка.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України