Сумська територіальна організація

визволення1

8 вересня – 75-та річниця з Дня визволення Недригайлова від фашистських загарбників. З цього приводу 7 вересня у центрі селища Недригайлів відбувся урочистий мітинг, покладення вінків до пам’ятних місць, пов’язаних з подіями Другої світової війни та меморіальних дощок загиблим Олександру Шовтуті та Сергію Грибенику, виставка квітів.

До відзначенні заходу також долучилися місцеві партійці, які переконані, що за цією датою стоїть багато подій, які слід пригадати, щоб ніколи не забувати, що пережили наші земляки в ті страшні часи.

визволення

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України