Сумська територіальна організація

41382358_687840224917447_1440512759560142848_n

Депутат фракції «Солідарність» в Сумській облраді Андрій Безрук спрямував частину коштів на виконання депутатських повноважень на закупівлю холодильника для потреб учнів ЗОШ № 11 в м. Охтирка.

Першого вересня стартував новий навчальний рік. Він став рекордним для Охтирки за кількістю первачків – 598 спраглих до нових знань та вмінь дітлахів розпочали свою подорож до країни Знань. Всього в 2018-2019 навчальному році 4957 школярів, що на 182 учня більше в порівнянні з минулим роком, здобувають знання в охтирських загальноосвітніх навчальних закладах. І дуже важливо, щоб кожна дитина отримувала ґрунтовні знання в якісно облаштованому освітньому середовищі.

Депутат фракції «Солідарність» Андрій Безрук продовжує допомагати дітям Охтирщини. Персонал їдальні охтирської школи № 11 довгий час був змушений зберігати продукти харчування в одному холодильнику.

Як розповіла директор закладу Олена Сергієнко, в цьому році 375 школярів, з них 47 першокласників, переступили поріг нашого навчального закладу, аби здобути нові знання. Щоб діти могли добре опановувати навчальну програму, окрім фізичної активності на свіжому повітрі, їм потрібне свіже та збалансоване харчування. Нам дуже не вистачало ще одного холодильника, аби ми могли дотримуватись санітарних норм щодо сусідства харчових продуктів. Тому адміністрація школи звернулася до депутата Сумської обласної ради Андрія Безрука, який виділив 20 тисяч гривень на закупівлю новенького двокамерного холодильника. Ми дуже вдячні за надану допомогу і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України