Сумська територіальна організація

IMG_20180913_103503

Активісти Шосткинської міської організації партії «БПП «Солідарність» взяли участь у Всеукраїнській акції з прибирання довкілля. Разом з комунальниками та активісти прибрали мікрорайон «Капсуль».

Як розповіла активістка «БПП» Солідарність» Наталія Зуєва, незважаючи на те, що ще рання осінь, проте роботи у комунальників значно побільшало, листя почало опадати. Саме тому було прийнято рішення об’єднати зусилля та прибрати територію в мікрорайоні «Капсуль». Загалом, було зібрано листя на пішохідних тротуарах та в парках.

IMG_20180913_103509

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України