Сумська територіальна організація

Exif_JPEG_420

В громадську приймальню Конотопської районної організації партії «БПП «Солідарність» звернулася одинока пенсіонерка Марія Таран з села Таранське. Жінка звернулася з проханням допомогти в заготівлі дров на зиму. Партійці оперативно відгукнулися на прохання пенсіонерки та допомогли їй.

За словами голови Конотопської районної організації партії «БПП «Солідарність» Миколи Клінушина, використовуючи теплі дні та отримані  субсидії на тверде паливо, жителі Конотопщини почали заготовляти дрова та вугілля. Є всі передумови, що в зимні холодні дні в садибах одиноких буде тепло та затишно.

Exif_JPEG_420

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України