Сумська територіальна організація

IMG-e1f3960698dbb978a71d9d5687b57818-V[1]

Партійці Роменської міської організації партії «БПП «Солідарність» продовжують проводити в місті толоки, що проходять під гаслом «Чисте серце – чисте місто». Так, днями партійці та активісти партії організували толоку на майданчику відпочинку в мікрорайоні Лозова. Було заплановано прибрати сміття та встановити новий дитячий атракціони.

Депутати міської ради від «БПП «Солідарність» забезпечили учасників заходу будівельними матеріалами, необхідними для проведення робіт з благоустрою майданчика.

Близько десятка активістів озброєних мітлами, лопатами, пензликами та фарбою і взялися за роботу. Прибирали територію, пофарбували гойдалки та гірки, встановили нові ігрові конструкції.

Після закінчення толоки зона відпочинку засяяла яскравими барвами,  на радість дорослих та малюків мікрорайону Лозова.

«Благоустрій та впорядкування місць загального користування активістами міської організації партії «БПП «Солідарність» спільно з місцевими мешканцями – найкращий спосіб для формування відповідального ставлення до всього, що відбувається у нашому місті», – зазначили учасники толоки.

IMG-05d491d8dfb85b25fb182f98f1106509-V[1]

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України