Сумська територіальна організація

3

22 вересня у селі Хмелівка Краснопільської ОТГ був своєрідний «день народження». І, вже традиційно, організовують розважальну програму на цілий день. 2018 рік не став винятком. На свято завітали почесні гості – голова Краснопільської районної ради Віталій Савоненко, Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук.

Щирі привітання та найкращі побажання звучали на адресу керівників, активу та мешканців села від голови районної ради Віталія Савоненка, який також вручив відзнаки заслуженим і шанованим мешканцям громади.

«Ніхто не зможе зламати народ, у якого такі сильні традиції. Тому, переконаний, ми повинні бережно ставитися до усього національного, і постійно підтримувати подібні таланти. Хай село квітне, розвивається і грає яскравими барвами талантів!», – побажав Віталій Савоненко учасникам та гостям свята у своєму виступі.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України