Сумська територіальна організація

N0Ke5_croper_ru

Напередодні осіннього сезону оздоровлення активісти запропонували свою допомогу персоналу санаторію-профілакторію «Лісний» казенного заводу «Імпульс».

«Молодь «БПП «Солідарності» – наші вірні друзі, готові в будь-якій момент на допомогу. З 1-го жовтня до нашого оздоровчого закладу прибудуть на лікування та відпочинок 100 дорослих: працівники заводу «Імпульс» та пільгові категорії жителів Шостки (ліквідатори аварії на ЧАЕС та люди з обмеженими можливостями), тому ми готуємо палати та оздоровчі кабінети, в чому «Солідарність» нам дуже допомагає», – поінформувала директор санаторію «Лісний» та депутат міськради від «БПП «Солідарність» Тамара Полевик.

ZWmGH_croper_ru

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України