Сумська територіальна організація

IMG_20181007_130356

В Гамаліївській Свято-Харлампіївській недільній школі повним ходом йде підготовка до виставки Покрови Пресвятої Богородиці, яка відбудеться 14 жовтня в музеї в місті Шостка. Партійці Шосткинської міської організації партії «БПП «Солідарність» допомогли в закупівлі канцтоварів та разом з дітьми  виготовили з паперу храм та вишили з бісеру ікону Покрови.

Як розповіла, помічник депутата від «БПП «Солідарність» Наталія Зуєва, партійці вже не в перше допомагають дітям, більшість традиційних свят не обходиться без допомоги «БПП «Солідарність».

IMG_20181007_130247

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України