Сумська територіальна організація

20181011_084048

Партійці Липоводолинської районної організації партії «БПП «Солідарність» провели навчання серед працівників поліклінічного відділення Липоводолинської ЦРЛ щодо антикорупційного законодавства.

Зокрема говорили про те, що корупція в медицині не тільки сприяє формуванню негативної морально-етичної ситуації в суспільстві. Вона поглиблює дискримінацію громадян за їх соціальним статусом, деструктивно впливає на систему державного правління і знижує можливості економічного зростання країни.

У деяких випадках корупція стала єдиною можливістю отримати номінально безкоштовні послуги, які держава зобов’язана надавати своїм громадянам.  Говорячи юридичною мовою, корупція в охороні здоров’я призводить до масового порушення конституційних прав і свобод громадян.

Охорона здоров’я – це одна з найважливіших сфер і корупція, яка поглинула і повністю вжилася в систему, повинна бути повністю викоренена самим радикальним способом.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України