Сумська територіальна організація

44964367_1561961213903849_3058904140894699520_n

Шануючи великий подвиг ветеранів Другої світової війни, депутат Лебединської міської ради від фракції «БПП «Солідарність» Наталія Логвиненко в День визволення України від німецько-фашистських загарбників, відвідала учасницю бойових дій, фронтовика, Безуглу Р.Ю. Депутат вручила квіти і подякувала за перемогу, за мир, за можливість жити у вільній країні.

Як подарунок, який так був вкрай необхідний у під’їзді, де проживає ветеран, євровікна, для збереження тепла у будинку. За словами Наталії Логвиненко, цей подарунок підготували всі разом: житлово-комунальне підприємство, жителі будинку і депутатський корпус.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України