Сумська територіальна організація

sorada.gov.ua-1031-170958-11

Чай, смаколики і бесіди на найрізноманітніші теми… Так пройшло спілкування голови обласної ради Володимира Токаря з вихованцями Сумського дитячого будинку ім. С.Супруна, які у передостанній день жовтня завітали до регіонального парламенту.

Керівник Сумського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Шевченко зазначила, що відповідно до закону про наставництво для дітей-сиріт, який підписав Президент Петро Порошенко, у малечі, котра проживає в інтернатних закладах, мають бути дорослі наставники. «Саме тому ми намагаємося познайомити дітей, які не з власної волі залишилися без батьківського піклування, з відомими людьми, аби їм було на кого рівнятися і з кого брати приклад», – зауважила посадовець.

За словами директора закладу Любові Рудики, дітлахи хотіли подивитися, як працює обласна рада, а ще у невимушеній обстановці розпитати керівника депутатського корпусу про те, який обрати шлях у житті і як досягти успіхів.

Учні цікавилися в голови обласної ради про те, як він навчався у школі, чи складно йому приймати рішення, які риси характеру допомагають у житті, про його життєві уподобання тощо. Натомість розповідали про свої заняття в гуртках, як їздять на конкурси, чим цікавляться.

Володимир Токар був щирим із маленькими відвідувачами, згадував своє дитинство, давав поради, переймався їхніми турботами. «Вас я прошу, аби ви оволодівали знаннями, розвивали власні здібності, працювали, йшли до своєї мети, виконували обіцянки, були справжніми патріотами і гідними громадянами нашої держави», – відзначив керівник регіонального депутатського корпусу.

У комунальному закладі обласної ради 33 вихованці, серед яких: 12 дівчаток і 21 хлопчик. Діти шкільного віку навчаються у школі №22, малеча ж відвідує ДНЗ №22. «Загалом у нас три групи, які називаються родинні, – розповіла Любов Рудика. – У позашкільний час діти співають, танцюють, займаються в гуртках. Для тих, хто старається, є стипендія у розмірі 100 грн, кошти на яку дають благодійники. До уваги беруться оцінки, трудова та індивідуальна діяльність, зайнятість, поведінка в школі. Далі виставляються бали і в кінці кожного місяця визначається переможець. Кошти діти витрачають на солодощі, якими діляться з друзями».

Після спілкування з головою обласної ради, котре відбулося в його кабінеті, юним гостям показали зал засідань, де вони мали змогу відчути себе справжніми депутатами.

Школярі запросили голову обласної ради до себе в гості на новорічні свята. Володимир Токар пообіцяв, що обов’язково приїде.

«Найголовніше в житті дітей – це те, як вони будуть підготовлені до дорослої реальності. Тому ми повинні оточити їх турботою, любов’ю, дати усе необхідне. І ми, депутатський корпус, будемо робити все можливе, щоб допомогти їм», – зазначив Володимир Токар.

sorada.gov.ua-1031-163942-01 sorada.gov.ua-1031-164114-05 sorada.gov.ua-1031-170954-10 sorada.gov.ua-1031-172350-14 sorada.gov.ua-1031-172428-15

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України