Сумська територіальна організація

45304172_595132754234809_5945080004407721984_n

Вчора, 1 листопада,  Суми перейняли естафету від міста Рівне в рамках Марафону «Роль громадян у  політичних реформах».

Подібні заходи проходять у всіх куточках України та сприяють налагодженню діалогу між суспільством та владою, сприяють підвищенню обізнаності громадян у політичних процесах, а головне – дають зрозуміти, що кожна думка, кожен голос має значення.

На марафон у Сумах завітало 64 учасники. Серед них були і студенти, і пенсіонери, і представники ОСББ, і члени партійних організацій та державні управлінці, викладачі та інші небайдужі сумчани. Були серед запрошених і представники Сумської міської організації партії «БПП «Солідарність».

Перша частина марафону пройшла у форматі панельної дискусії, яку представили:

  • Олег Медуниця – народний депутат,
  • Андріана Костенко – кандидат політичних наук, доцент кафедри психології, політології та соціокультурних технологій СумДУ,
  • Сергій Адаменко – аналітик Центру «Ейдос»,
  • Максим Корнієнко – член громадської експертної комісії з питань бюджету,

Також до вітального слова та обговорення питань долучився керівник апарату Сумської ОДА – Дмитро Живицький.

Учасники разом з фахівцями обговорювали те, що прийняття деяких реформ є не скільки волею політиків, а скільки – тиском народу та різних організацій.

Не оминули увагою і питання розподілу фінансування партій, їхню  звітність, різницю між мажоритарною та пропорційною системою, і що це змінить. Обговорити також зрушення в антикорупційній реформі та як українці можуть впливати на ці всі процеси, а головне – навіщо.

Модерувала захід заступниця голови Інституту «Республіка» – Олександра Гліжинська (Скиба). Вона зазначила, що думки кожного присутнього почуті. Вони ще неодноразово будуть донесені до різних людей: політиків, чиновників, членів різних організацій. На основі усієї інформації, що буде зібрана на марафонах, Інститут «Республіка» сформує дорожню карту впровадження реформ як на місцевому, так і національному рівнях.

Марафони проходитимуть в межах проекту “Активна Громада: право вибору”, що впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку.

 

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України