Сумська територіальна організація

IMG_1438

Про це депутат від фракції «БПП «Солідарність» в міськраді, голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, енергозбереження, транспорту та зв’язку зазначила під час зустрічі з жителями Хіммістечка.

Як і місяць тому Вікторія Гробова знову провела розширену зустріч з жителями свого округу, яка цього разу була присвячена питанням створення ОСББ та проблемам ЖКГ Хіммістечка.

«Щодня зустрічаюся з виборцями і більшість питань стосуються саме житлово-комунальної сфери, при цьому мало хто з людей знає, що до 1 липня у них є шанс власноруч змінити ситуацію, або ж влада міста зробить це сама, не порадившись з людьми», – наголосила Вікторія Гробова.

IMG_1441 IMG_1445

За її словами, з 1 липня поточного року мешканці багатоквартирних будинків мають право самостійно обрати управителя будинку, організацію чи компанію, яка його буде обслуговувати, або вони повинні створити об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ). Якщо ж мешканці цього не зроблять, керівництво міста, не запитавши людей, самостійно обере ту чи іншу компанію, яка обслуговуватиме їх будинок. Саме тому надважливо було розказати сумчанам про їх права.

Під час жвавого обговорення люди змогли особисто задати питання голові Асоціації ОСББ «Сумщина» Роману Гученку, який вже пройшов шлях до створення одного з найкращих ОСББ в Україні.

Окрім обговорення питань ОСББ люди змогли поспілкуватися з керівниками ЖЕКів.

«Переходячи від слів до справ ми вирішили діяти, тому роздали кожній людині анкети в яких мешканці будинків мають дати оцінку роботи ЖЕКів. В подальшому анкети будуть розповсюджені по всьому місту. Аналіз анкет дасть привід до розірвання контрактів з недобросовісними ЖЕКами», – зазначила Вікторія Гробова.

IMG_1423 IMG_1430

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України