Сумська територіальна організація

123456_n

У залі Шосткинської МАН були підведені підсумки зонального туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019». В цьому році, у зв’язку зі змінами внесеними в проведення конкурсу, в ньому взяли участь педагоги не тільки Шостки, а й району. Кращих освітян відзначила депутат фракції «БПП «Солідарність» в Шосткінській міськраді Олена Чанцева-Коваленко.

Вона зазначила, що в державному стандарті початкової освіти серед обов’язкових результатів навчання також означено не тільки уміння, а й знання. Це дає можливість дітям повною мірою розвивати життєво необхідні компетентності і стати спроможними до навчання в будь-якій країні світу.

І ми прагнемо перейти до школи, яка розвиває індивідуальність, забезпечує свободу вибору. Але, щоб користуватися свободою вибору ти повинен розуміти, як робити цей вибір. Суспільство повинно зрозуміти, що через вчителя ми будуємо нову школу і нове ставлення до дітей.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України