Сумська територіальна організація

48966017_1009707749213813_8394466769183440896_n

В Кролевецькому НВК №4 пройшли новорічні та різдвяні ранки. Свято відбулося у кожній віковій групі та у кожному класі. Усі учні та вихованці отримали подарунки від Діда Мороза та Снігуроньки. Адміністрація та батьківський колектив НВК дякують Кролевецькій районній організації партії «БПП «Солідарність» на чолі з Дмитром Ковальовим за подарунки під ялинку.

Кожне свято унікальне та неповторне, наповнене відповідно до сюжету художніми композиціями, піснями, іграми та конкурсами. Святковий настрій дітям та гостям дарували казкові герої, ролі яких майстерно виконують – працівники закладу та батьки. Педагоги дбають про те, щоб кожне свято було особливим та неперевершеним. Надзвичайне різноманіття образів подарувало незабутні враження, чудовий настрій та казкову атмосферу всім гостям та дітям. Сюрпризом для батьків та дітей стали солодощі від «БПП «Солідарність», які вручи в Дід Мороз та Снігуронька.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України